Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry facebook,Gry Nasza Klasa,Gry po polsku,Gry społecznościowe,Gry strategiczne,Turowe

Turowa gra strategiczna w portalu Facebook i Nasza Klasa: Army Attack. Społecznościowe gry przeglądarkowe

Army Attack
Ocena Redakcji: gra Army Attack Wasza Ocena

13 głosów, średnia ocena: 4,38/5

 Loading ...

Recenzja: Army Attack

Ocena redakcji: 5/5

Twoja ojczyzna prosperowała wspaniale, była miodem i mlekiem płynącą krainą. Jednak nic nie trwa wiecznie. Szkarłatne Imperium zaatakowało i nic już nie było tak, jak dawniej. Army Attack na Facebooku jest przeglądarkową grą strategiczną.

Zuchwały atak Szkarłatnego Imperium był szybki i, co gorsza, zakończony sukcesem. Teraz Twoja kolej na odwrócenie losu. Zostań prawdziwym dowódcą armii i poprowadź swoje oddziały do zwycięstwa i chwały. Przyda Ci się wsparcie, dlatego należało będzie skorzystać z opcji społecznościowych Facebooka: zaproś znajomych i zwerbuj tak wielu ludzi, jak tylko się uda.

Army Attack

Gra strategiczna rozgrywana w turach pt. Army Attack to jedna z ciekawszych tego typu propozycji

Army Attack jest turową grą strategiczną polegającą na eksploracji terenu i odbijaniu terytorium kraju spod okupacji wroga. Plansza podzielona jest na kwadratowe pola. Na każdym z nich znajdują się wrogie wojska, infrastruktura militarna itd. Wskazujesz jeden ze swoich oddziałów a następnie kwadrat na planszy, który mają zaatakować lub na który mają się przemieścić. Przebieg ataku zależy od statystyk naszych oddziałów i oddziałów wroga. Składają się one oczywiście z kilku czynników: energii, zasięgu ataku i punktów ataku. Ważne są stałe dostawy paliwa, amunicji i energii: po zajęciu pola na mapie czy też udanym ataku pojawiają się one na planszy – należy je zebrać. Rozgrywkę w Army Attack urozmaica system misji i zadań – to proste polecenia, które należy wykonać. Dzięki wypełnianiu misji awansujemy na kolejne szczeble naszej kariery wojskowej.

Army Attack udało się uchwycić równowagę, dzięki której będzie to gra satysfakcjonująca bardziej doświadczonych graczy a równocześnie nie odstraszy początkujących strategów. Adres gry: http://apps.facebook.com/armyattack/
Aktualizacja: Grę Army Attack udostępniono właśnie w portalu Nasza Klasa – dostępna jest po polsku.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/army-attack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości