Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry dla dziewczyn,Gry facebook,Gry społecznościowe

Gra dla dziewczyn Baby & Me, wirtualny bobas, dziecko komputerowe - aplikacja dostępna w portalu społecznościowym facebook

Baby & Me
Ocena Redakcji: gra Baby & Me Wasza Ocena

2 głosów, średnia ocena: 3,00/5

 Loading ...

Recenzja: Baby & Me

Ocena redakcji: 3/5

Baby & Me jest grą społecznościową skierowaną głównie dla dziewczyn, która dostępna jest w portalu społecznościowym Facebook. W Baby&Me zadbasz o wirtualne dziecko i siebie samą – nowoczesna mama, nawet w grze, sama musi być w świetnej formie, aby mieć siłę do opiekowania się swoim komputerowym bobasem.Asystentka imieniem Lisa od razu po uruchomieniu aplikacji Baby & Me przywita Cię i poprowadzi krok po kroku. Pokój dziecięcy jest głównym pomieszczeniem, w którym pielęgnować będzies swoje wirtualne dziecko. Klikając na postać mamy, czyli Ciebie, daje Ci dostęp do menu związanego z pielęgnacją własnej osoby, analogicznie – po kliknięciu na nasze dziecko możemy skorzystać z jednej z opcji dotyczących opieki nad nim.

Baby & Me - wirtualne dziecko

Opiekuj się swoim interaktywnym, komputerowym bobasem dzięki grze komputerowej Baby & Me

Jak to standardem w portalu FB stało się już dawno, możesz zapraszać znajomych aby zostali Twoimi sąsiadami. Po przejściu tutoriala, czyli swego rodzaju samouczka, możesz nadać swojemu dziecku imię. Od tej pory rozpoczyna się Twoja mozolna praca rodzica w Baby & Me.

Bobas Baby & Me

Stale dbaj o higienę swojego dziecka, a to tylko jeden z elementów Baby & Me

Przebieranie pieluch, karmienie to tylko część z czynności, jakie wykonać musimy w grze. Mycie dziecka rozwiązano w ciekawy sposób, wprowadzając tutaj elementy, nazwijmy to, zręcznościowe: oto po wybraniu mydełka, jakiego będziemy używać, widzimy wizerunek naszego umorusanego dziecka. Mamy 20 sekund na umycie bobasa gąbeczką. Sterowanie odbywa się przy użyciu myszki. Dosyć ciekawy pomysł.
Karmienie wirtualnego dzieciaka również jest czynnością złożoną: można oczywiście, jeśli dysponujesz wirtualną gotówką, kupić gotowe jedzenie. Jednak najbardziej wartościowe będzie oczywiście jedzenie przygotowane przez mamusię. Potrzebne do tego są odpowiednie składniki – zaopatrujesz się w nie w sklepie. Proces karmienia również ma w sobie elementy zręcznościowe – przed ustami bobaska przesuwa się łyżka z jedzeniem, należy w odpowiednim momencie kliknąć tak, aby pokarm trafił do buzi malucha. Baby & Me to cały zestaw opcji przeznaczonych dla wirtualnych mam, czyli nas samych. Musimy dbać o siebie, aby mieć energię, żeby zajmować się bobaskiem.

Wirtualne dziecko – gra Baby & Me, spodoba się dziewczynom. Gra jest darmowa, płaci się za uzupełnienie konta wirtualną gotówką (możliwe jest samodzielne zarobienie gotówki – każda prawidłowo wykonana czynność powiększa nasz stan posiadania).

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/baby-me

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości