Gry-Browserowe.pl

Kategorie: 3d,Gry facebook,RPG

Znakomita gra ChronoBlade z najwyższej jakości grafiką 3D udostępniona na Facebooku należy do gatunku Action RPG

ChronoBlade
Ocena Redakcji: gra ChronoBlade Wasza Ocena

5 głosów, średnia ocena: 3,80/5

 Loading ...

Recenzja: ChronoBlade

Ocena redakcji: 5/5

Znakomita gra z grafiką 3D na przeglądarkę internetową opublikowana wyłącznie dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.

Chronoblade jest produkcją ARPG, o czym już wspomnieliśmy. Oferuje tryb multiplayer w czasie rzeczywistym, jest dynamiczna i strasznie grywalna. Mechanika rozgrywki przywodzi na myśl trójwymiarowe platformery. Sterowanie bohaterem odbywa się z klawiatury.

ChonoBlade gra na Facebooku

Screen z gry Chronoblade na Facebooku – znakomita grafika 3D w przeglądarce? Tak – oto tylko namiastka możliwości współczesnych silników gier przeglądarkowych

Kombosy, ataki specjalne i znakomite efekty audiowizualne. Twój bohater, mityczny śmiałek, będzie przemierzał świat w celu, który wszyscy znamy – trzeba pokonać zło i stawić mu czoła. Ucieleśnieniem złych mocy w ChronoBlade jest organizacja znana jako Chronarch Imperium. To oni są właśnie przysłowiowym „wrzodem na odwłoku” ;) Trzeba zmieść ich z powierzchni wykorzystując wszystko, co autorzy do tego celu przewidzieli, ale głównie będzie chodziło o zręczność i spryt podczas pokonywania kolejnych poziomów.

Po drodze będziesz korzystał z możliwości, jakie dają zaimplementowane w grze systemy umiejętności, specjalnych ciosów i wielu innych elementów RPG, jakie znajdziemy w ChronoBlade.

Źródło: Gry-Przeglądarkowe.pl

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/chronoblade

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości