Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry dla dzieci,Gry Nasza Klasa

Opis gry dla dzieci pt. Co piszczy w trawie dostępnej w portalu społecznościowym NK

Co piszczy w trawie
Ocena Redakcji: gra Co piszczy w trawie Wasza Ocena

23 głosów, średnia ocena: 4,78/5

 Loading ...

Recenzja: Co piszczy w trawie

Ocena redakcji: 4/5

Życie mrówek jest fascynujące. Tworzą hierarchiczne społeczności, w których wszystkie grupy mają swoje zadania i funkcje. Teraz dzięki grze pt. Co piszczy w trawie każdy może sprawdzić, jak wygląda funkcjonowanie w przyrodzie tych sympatycznych owadów.

Rozgrywka w grze „Co piszczy w trawie” (dostępnej w portalu Nasza Klasa) toczy się w dwóch obszarach: na powierzchni (która jest źródłem zaopatrzenia w pożywienie i budulec) oraz w podziemiach (gdzie magazynujemy zgromadzone jedzenie i prowadzimy rozbudowę naszego podziemnego domu). Wszystkie leżące na powierzchni przydatne rzeczy musimy sprowadzić do naszych magazynów. W tym celu wyślemy mrówki-robotnice. Im więcej przydzielimy ich do jednego zadania, tym szybciej przetransportują wskazane produkty do magazynu. Początkowo dysponujemy określoną ilością mrówek, dlatego musimy poprawić liczebność robotnic i żołnierzy. Królowa złoży w tym celu jaja, jednak tylko wtedy, gdy dostarczysz jej odpowiednią ilość składników odżywczych.

Co piszczy w trawie

W pocie czoła robotnice transportują do magazynów znalezione pożywienie i materiały budowlane

Korzystając z radaru możesz przeprowadzić zwiad, który jeśli się powiedzie wykryje miejsca, w których leży pożywienie i drewno (lub inne budulce). W „Co piszczy w trawie” mamy również system misji, czyli kolejnych zadań do wykonania. Nagrodą za nie są bonusy i monety, ale również uzupełnienie zapasów w spiżarni. Zlecane mrówkom zadania trwają określoną ilość czasu. Jeśli chcesz przyspieszyć jakąś czynność, musisz poświęcić na to określoną ilość monet. W innym wypadku musisz uzbroić się w cierpliwość.

Królowa Co piszczy w trawie

W swojej komnacie Królowa czeka na odpowiednie zapasy cukru, białka i zboża

„Co piszczy w trawie” to sympatyczna produkcja. Chociaż grafika sugerowałaby, że jest to gra dla dzieci, nie tylko one spędzą miło czas z tą aplikacją przeglądarkową. Z czystym sumieniem można stwierdzić, że jest to produkcja dla każdego.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/co-piszczy-w-trawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości