Gry-Browserowe.pl

Przełomowy moment: teraz gry w jakości HD na dedykowanej dla użytkowników kosol do gier platformie Core Online! Skorzystają też "zwykli" użytkownicy

Core Online Square Enix

Firma Square Enix, znana głównie z produkcji na konsole, zapowiedziało nową technologię dedykowaną dla użytkowników konsol do gier. Umożliwia ona uruchamianie produkcji browserowych we wbudowanych w konsolach przeglądarkach internetowych. Mało tego – może skorzystać każdy użytkownik Chrome, Firefoxa czy Internet Explorera. Temat jest świeży, więc jest dostępna tylko jedna gra, którą nasza redakcja przetestuje i zrecenzuje.

Hitman

Nie nie, oczy Was nie mylą. To Hitman - w oknie przeglądarki internetowej. Nie wierzycie? I co, zatkało kakao, jak mawia Ferdek? ;)

Nie znajdziemy w tym portalu słabych produkcji i to jest pewne. Zaawansowane technologicznie gry akcji z grafiką 3D i nie tylko. Część gier dostępnych jest za darmo. W innych dostęp jest płatny, ale uwaga! Square wymyśliło ciekawy sposób dla tych, którzy nie chcą wnosić opłat. Przed uruchomieniem wybranej gry pojawią Wam się filmiki reklamowe do wyboru wraz z czasem jego trwania. Za obejrzenie każdego filmu Wasze konto zostanie zasilone limitem czasowym, jaki będziecie mogli poświęcić na grę. Np. obejrzenie filmiku reklamowego trwającego trochę ponad minutę to 25 minut gry gratis. Z pewnością będziemy śledzić rozwój portalu Core Online.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/core-online-gry-hd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości