Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry facebook,Gry logiczne

Stań do walki z przestępczością w grze typu znajdź ukryte obiekty zatytułowanej Criminal Case udostępnionej użytkownikom portalu społecznościowego Facebook

Criminal Case
Ocena Redakcji: gra Criminal Case Wasza Ocena

2 głosów, średnia ocena: 3,00/5

 Loading ...

Recenzja: Criminal Case

Ocena redakcji: 4/5

Na fali popularności seriali telewizyjnych o pracy policyjnych jednostek dochodzeniowych powstało już wiele gier. Do tego grona dołącza kolejna aplikacja.

Zgiełk i wrzawa wielkiej metropolii zagłusza wiele dramatów, jakie dzieją się każdego dnia w każdym wielkim amerykańskim mieście. Tak, przestępczość jest problemem dużych miast, dlatego powołano specjalną grupę dochodzeniową, która zajmie się rozwiązywaniem najtrudniejszych zagadek kryminalnych. To właśnie Ty dołączysz do tej grupy. Pokierujesz całym zespołem policjantów i wspólnie zapracujecie na końcowy sukces. Żadna zbrodnia nie może zostać nierozwiązana. Od dzisiaj przestępcy nie będą czuć się bezkarnie.

Gra Criminal Case przenosi Cię do wielkiego miasta, gdzie policja ma co robić każdego dnia. Twój zwierzchnik będzie na bieżąco Cię informował o zgłoszeniach na temat czynów przestępczych – udasz się w te miejsca i będziesz zbierał dowody oraz wskazówki, które pozwolą zatrzymać sprawcę.

Mapa miasta - gra Criminal Case

Rozległe miasto podzielone na liczne dzielnice – to miejsce pracy Twojej jednostki policyjnej

Rozgrywka podzielona jest na etapy. Każda sprawa wymaga wykonania sekwencji czynności. Najpierw udajesz się na miejsce przestępstwa, gdzie robisz lustrację danego miejsca, zbierasz wszystkie możliwe dowody rzeczowe. Mamy tutaj typową produkcję typu znajdź ukryte obiekty – wymaga spostrzegawczości, bo każda lokacja jest bardzo szczegółowo narysowana.

Criminal Case - Facebook

Znajdź wszystkie dowody: zdjęcie z gry Criminal Case na Facebooku

Tradycyjnie już jest lista przedmiotów do odnalezienia (pod głównym ekranem), musimy wskazać wszystkie z nich. Na szczęście partnerzy mogą udzielić nam wskazówek (hint) – dzięki nim szybciej odnajdziesz to, czego szukasz. Znalezione przedmioty powędrują do laboratorium. Tam laboranci „wyciągną” z przywiezionych przez Ciebie dowodów dodatkowe informacje. Czasem własnoręcznie będziesz musiał zająć się rozwiązywaniem pewnych zagadek. Rozwiązano to w formie mini gier i układanek.

Wiele poziomów, ogromna ilość spraw do rozwiązania, trzymanie w napięciu i znakomite lokacje, z których każda budzi dreszcz emocji, czasem odrazę. Tak – to ciemna strona miasta i jego tajemnice, o których wiedzą tylko nieliczni. Jeśli masz dość odwagi, dołącz do ekipy Criminal Case i postaraj się rozwiązać jak najwięcej zagadek.

Adres gry: http://apps.facebook.com/criminalcase/

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/criminal-case

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości