Gry-Browserowe.pl

Kategorie: 3d,Dziki Zachód,MMO

Przeglądarkowa gra MMO z grafiką trójwymiarową Dino Storm. Dziki Zachód, lasery i dinozaury

Dino Storm
Ocena Redakcji: gra Dino Storm Wasza Ocena

Zagłosuj!

 Loading ...

Recenzja: Dino Storm

Ocena redakcji: 2/5

Co łączy Dinozaury, Dziki Zachód oraz broń laserową? Do dziś myślałem, że nic. Ale z błędu wyprowadziła mnie firma SplitScreen Studios (np. Steel Legions), która przygotowuje przeglądarkową grę MMO pt. Dino Storm.DinoVille jest miastem położonym na Dzikim Zachodzie. Życie  toczyło tutaj się gładko i wszystko w układało się dobrze do momentu, w którym w mieście pojawili się przysłowiowi źli ludzie – mroczni rangerzy. Twoim zadaniem będzie się ich pozbyć, a w tym celu dosiądziesz swojego dinozaura uzbrojonego po zęby, m.in. w działka laserowe. Razem z innymi graczami oraz wspierając miejscowego szeryfa być może uda się przezwyciężyć tą kryzysową sytuację.

Dino Storm

Grafika 3D, dinozaury, lasery i kowboje. Wszystko upchane w jednej grze pt. Dino Storm

Mieszanka wybuchowa, nie sądzicie? Dino Storm to Dziki Zachód, lasery i dinozaury w jednym. Ma to być przeglądarkową grą MMO nowej generacji z wysokiej jakości grafiką trójwymiarową. Dino Storm jest na ukończeniu i za kilka tygodni przekonamy się, jak sprawdzi się ten miks tematyczny.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/dino-storm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości