Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry beta,Gry piłkarskie,managery piłkarskie

Gra EA Sports: przeglądarkowy menadżer piłki nożnej Fifa Online. Opis gry w fazie Beta testów

Fifa Online
Ocena Redakcji: gra Fifa Online Wasza Ocena

21 głosów, średnia ocena: 4,38/5

 Loading ...

Recenzja: Fifa Online

Ocena redakcji: 3/5

Popularna FIFA w przeglądarce? Niemożliwe? A jednak! Fifa Online od EA Games będzie wersją przeglądarkową tego popularnego tytułu. Jak zauważyliście, podkreśliłem słowo będzie: obecnie gra jest w fazie zamkniętej beta i można zapisać się do kolejnej fazy testów. Być może to Ty będziesz szczęśliwcem?Zakończył się właśnie 4 zamknięty etap beta testów Fify Online, jednak już teraz prowadzona jest rejestracja użytkowników chcących wziąć udział w następnym etapie testów. EA Sports następująco opisuje przygotowywanego managera piłkarskiego na przeglądarkę.

Fifa Online jako jedną z funkcji będzie oferować tryb Puchar Świata. Wybierzesz swoją ulubioną drużynę i za zadanie będziesz miał doprowadzenie jej do chwały zwycięstwa w swojej lidze narodowej. Sam dobierzesz skład swojej pierwszej jedenastki i poprowadzisz ją przez kolejne zwycięskie mecze do końcowego sukcesu. W Fifa Online będzie można grać offline przeciwko przeciwnikom komputerowym.

Gra będzie oferowała specjalne nagrody po każdym wygranym meczu: np. sprzęt sportowy – najlepsze buty poprawiające celność, napoje energetyzujące, które będą pozwalały zachować dłużej wysoką formę Twoich zawodników podczas meczu, ochraniacze itd. W sklepie za walutę obowiązującą w grze Fifa Online będzie można zakupić dodatkowy sprzęt. Punkty meczowe również można będzie zamienić na potrzebny sprzęt.

Zapowiada się ciekawy tytuł. Gracze, którzy chcą zarejestrować się do kolejnej fazy beta testów powinni zajrzeć na stronę: www.fifa-online.easports.com

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/fifa-online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości