Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry facebook,Gry freemium,Gry zręcznościowe

Owocowa masakra - Fruit Ninja Frenzy - bierz miecz do ręki i ciachaj owoce. Zręcznościowa gra na przeglądarkę internetową

Fruit Ninja Frenzy
Ocena Redakcji: gra Fruit Ninja Frenzy Wasza Ocena

8 głosów, średnia ocena: 4,38/5

 Loading ...

Recenzja: Fruit Ninja Frenzy

Ocena redakcji: 3/5

Czasem każdy ma ochotę odreagować, co może skończyć się zniszczeniem jakiś znajdujących się w zasięgu ręki sprzętów domowych. Następnym razem uruchom Fruit Ninja Frenzy – przeglądarkową grę zręcznościową.
Gra udostępniona użytkownikom społecznościowego portalu Facebook nosząca tytuł Fruit Ninja Frenzy to zręcznościówka o prostych zasadach. Na ekranie przelatują różne owoce a Ty, korzystając z miecza, musisz je poszatkować na drobne kawałki. Przyciskasz lewy przycisk myszy i wymachujesz nią tak, aby trafić w jak najwięcej przelatujących owoców.

Fruit Ninja Frenzy

Sok owocowy zaleje cały Twój ekran. I o to właśnie chodzi w grze Fruit Ninja Frenzy

W ciągu 60 sekund należy rozwalić jak najwięcej słodkich i soczystych przeciwników. combosy tworzymy tnąc powyżej dwóch owoców za jednym pociągnięciem. Otrzymacie za takie zagrania stosowne bonusy.

Fruit Ninja Frenzy to świetna, zabawna, dająca mnóstwo satysfakcji gra przeglądarkowa właściwie dla każdego. Nawet kilka minut zabawy to wspaniała rozrywka – gwarantuję, że uśmiech pojawi się na Waszych twarzach. Nie przekombinowana, prosta i miodna gra zręcznościowa z dobrą grafiką i dźwiękiem, w którą można grać w systemie Freemium (w praktyce za darmo) w portalu społecznościowym Facebook.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/fruit-ninja-frenzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości