Gry-Browserowe.pl

Kategorie: 3d,Gry wyścigowe

Przeglądarkowe wyścigi z grafiką 3D - gra GT Racing Motor Academy dostępna w portalu społecznościowym Google+

GT Racing Motor Academy
Ocena Redakcji: gra GT Racing Motor Academy Wasza Ocena

17 głosów, średnia ocena: 3,65/5

 Loading ...

Recenzja: GT Racing Motor Academy

Ocena redakcji: 1/5

Przeglądarkowe wyścigi na poważnie – totalne badziewie, na które nawet nie warto spojrzeć. Nie polecam i ostrzegam – ta gra to strata czasu i pieniędzy! Prawdopodobnie najbardziej rozbudowana gra wyścigowa na przeglądarkę internetową. GT Racing: Motor Academy to licencje, wiele trybów rozgrywki, grafika 3D i wszystkie najnowsze technologie w jednym.

No Panowie (bo nie mam wątpliwości, że GT Racing: Motor Academy zainteresuje głównie graczy płci męskiej) – macie w końcu upragnionego racera na przeglądarkę z prawdziwego zdarzenia. To nowy rozdział w grach wyścigowych na przeglądarkę internetową.

GT Racing Motor Academy

Autentyczne auta, dobra grafika, fajnie zaprojektowane tory – tak przedstawia się GT Racing Motor Academy

Zacznijmy od trybów rozgrywki dostępnych w GT Racing. Mamy do dyspozycji tryb kariery, w którym – jak nazwa wskazuje – stopniowo zdobywać będziemy umiejętności i reputację kierowcy wyścigowego, odblokowując dostęp do nowych samochodów i torów. W trybie arcade mamy możliwośc rozegrania szybkiego wyścigu. Tryb multiplayer jest jeszcze w fazie beta testów i może sprawiać mniejsze lub większe problemy, jednak jest już dostępny.

GT Racing - licencje

W trybie kariery w GT Racing musisz zdać kolejne testy aby otrzymać dostęp do kolejnych konkurencji

Wybierając tryb kariery w GT Racing Motor Academy będziecie, niczym w Gran Turismo, zdawać egzaminy licencyjne. Poznacie tajniki prowadzenia samochodu i zapoznacie się z modelem jazdy. Licencje przyznawane są w czterech klasach. Testy są oczywiście coraz trudniejsze.

GT Racing Motor Academy to przede wszystkim autentyczne samochody. świetna grafika 3D i dobry model jazdy. Wiele konkurencji i testów licencyjnych do przejścia, a dla tych, którzy nie boją się zmierzyć z innymi kierowcami – tryb multiplayer online. GT Racing jest dostępna w portalu społecznościowym Google+.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/gt-racing-motor-academy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości