Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Fantasy,Gry Nasza Klasa,Gry po polsku,RPG,Turowe

Przygotowana w języku polskim gra Heroes of Neverwinter to produkcja RPG dla fanów systemu Dungeons&Dragons

Heroes of Neverwinter
Ocena Redakcji: gra Heroes of Neverwinter Wasza Ocena

6 głosów, średnia ocena: 4,50/5

 Loading ...

Recenzja: Heroes of Neverwinter

Ocena redakcji: 4/5

Rozbudowana gra RPG opatrzona logo Dungeons&Dragons. Przeżyjesz przygody, w których wezmą udział stworzeni przez Ciebie bohaterowie.

Neverwinter to ostatnia ostoja spokoju. Chaos pogrążył całą resztę. Teraz musisz przedostać się wraz ze swoją drużyną do tytułowej krainy aby zebrać siły i ruszyć na ostateczną walkę ze złem.

Smoki i labirynty, a więc fantasy, magia, postaci o przedziwnych umiejętnościach i przygody. Teraz sami staniecie się częścią tego świata za sprawą udostępnionej na Naszej Klasie aplikacji pt. Heroes of Neverwinter. W grze stworzysz swoją drużynę złożonych z bohaterów, których charakterystyki samodzielnie układasz. Masz na początku do dyspozycji kilka slotów, z których każdy może być wykorzystany na jednego z naszych bohaterów. Do dyspozycji mamy kilka klas postaci. Mądrze dobierzcie swoją drużynę tak, aby ich umiejętności uzupełniały się wzajemnie.

Wybór postaci w Heroes of Neverwinter

Wybieramy postać - musimy ją utworzyć z dostępnych cech i klas

Podczas tworzenia kolejnej postaci możemy skorzystać z gotowych ustawień (klas) lub całkowicie samodzielnie decydować o wszystkich cechach nowego członka naszej drużyny. W Heroes of Neverwinter autorzy dali nam w tym względzie całkowitą swobodę. Poruszanie się po świecie gry jak i walka toczą się w turach. Przy ogromie opcji i kilku bohaterach, nad którymi musimy równocześnie kierować, takie rozwiązanie wydaje się najbardziej rozsądne.

Na początku drużyna składa się z dwóch bohaterów, jednak wrogowie na tym etapie nie są jeszcze mocni i powinniście sobie dać z nimi radę

Dla kogo przeznaczona jest gra Heroes of Neverwinter? Dla całego grona fanów D&D, turówek i klasycznych erpegów. Produkcja przygotowana w języku polskim.

Gra pod adresem: http://nk.pl/aplikacje/heroes

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/heroes-neverwinter

Film: Heroes of Neverwinter

Pierwszy członek drużyny i pierwsze walki w Heroes of Neverwinter na Naszej Klasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości