Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry dla dziewczyn,Gry Nasza Klasa,Gry po polsku

Gra na przeglądarkę internetową pt. Kolorowe Butiki na Naszej Klasie - bądź najlepszym właścicielem supermarketu, handluj, sprzedawaj. Gra dla dziewczyn

Kolorowe Butiki
Ocena Redakcji: gra Kolorowe Butiki Wasza Ocena

4 głosów, średnia ocena: 4,25/5

 Loading ...

Recenzja: Kolorowe Butiki

Ocena redakcji: 3/5

Zacznij od małego sklepiku aby z czasem stać się posiadaczką ogromnego centrum handlowego. Gra Kolorowe Butiki w portalu Nasza Klasa jest propozycją dla tych, którzy chcieliby spróbować sił prowadząc ogromny, wielopiętrowy supermarket!

Kolorowe Butiki na NK to nowa gra na przeglądarkę internetową, która dopiero co się rozkręca. Jest to produkcja głównie dla dziewczyn – przecież to Wy zawsze marzycie o tym, aby mieć sklep czy butik!

Kolorowe Butiki NK

Niech Twój supermarket pnie się aż do chmur! Gra Kolorowe Butiki na Naszej Klasie!

Grę Kolorowe Butiki zaczynamy od wyznaczenia kilku miejsc dla nowych sklepików: sklep z owocami, cukiernia, sklep ze sprzętem sportowym – to dopiero początek. Dom handlowy będzie się rozrastał i z czasem osiągnie imponującą wysokość! W grze Kolorowe Butiki musisz pamiętać o tym, aby Klienci byli zadowoleni: u góry ekranu pośród innych wskaźników widzicie „poziom popularności” – im jest on wyższy, tym lepiej dla nas, pamiętajcie o tym.

Polsku Butiki Kolory

Butiki na Naszej Klasie - murowany hicior!

Kolorowe Butiki zostały całkowicie spolszczone – wszystkie komunikaty i menu są w języku polskim. Gra jest ciekawą propozycją głównie dla dziewczyn – za sprawą grafiki a także tematyki. Jednak chłopaki też nie powinni stronić od tej aplikacji na NK. Sprawdźcie sami!

Autorzy gry Kolorowe Butiki oczywiście umożliwili nam na wykorzystanie aspektów społecznościowych. Jeśli liczysz na prezenty od znajomych, spróbuj wysłać najpierw komuś jeden. To najlepszy sposób.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/kolorowe-butiki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości