Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry farmerskie,Gry Nasza Klasa,Gry po polsku,Gry społecznościowe

Przeglądarkowa gra Leśna Przygoda w polskim portalu społecznościowym Nasza Klasa

Leśna Przygoda
Ocena Redakcji: gra Leśna Przygoda Wasza Ocena

11 głosów, średnia ocena: 4,64/5

 Loading ...

Recenzja: Leśna Przygoda

Ocena redakcji: 5/5

Popularność gier farmerskich nie słabnie, chociaż wiele kolejnych tytułów powiela sprawdzone schematy. Świadczy to o tym, że wielu graczy nie miało okazji jeszcze zapoznać się z tym gatunkiem.Dlatego zachęcamy teraz do tego przy okazji gry pt. Leśna Przygoda, która udostępniona została użytkownikom portalu Nasza Klasa.

Leśna Przygoda NK

Twoje gospodarstwo w farmerskiej grze przeglądarkowej Leśna Przygoda na portalu NK

Grę Leśna Przygoda rozpoczynasz standardowo od zdefiniowania wyglądu awatara samodzielnie lub zdając się na los (komputer sam wybierze wygląd). Potem ruszamy do pracy w naszym gospodarstwie. Dobrze jest zacząć od uprzątnięcia chwastów, kamieni i innych niepotrzebnych rzeczy leżących na poletku – dostaniesz za to tzw. leśne monety i produkty spożywcze, a czasem jakąś niespodziankę. Od czasu do czasu trzeba będzie przepędzić dzikiego zwierzaka z naszej farmy i w tym celu trzeba stoczyć z nim walkę.

Leśna Przygoda - screen

Jest kolorowo, a dobry nastrój potęguje przygrywająca w tle wesoła muzyczka

Ciężka praca na farmie pochłania energię naszego awatara, więc od czasu do czasu zaserwować musimy naszej postaci solidny posiłek. Zdobywamy doświadczenie, możemy wypełniać kolejne zadania co przyspiesza awans i odblokowuje nowe możliwości rozwoju gospodarstwa. W Leśnej Przygodzie zaimplementowano oczywiście elementy społecznościowe (znajomi, prezenty itd.). Gra jest w całości po polsku.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/lesna-przygoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości