Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry dla dzieci,Gry Nasza Klasa,Gry po polsku,Gry społecznościowe

Opis gry dla dzieci Mali Wojownicy w portalu społecznościowym Nasza Klasa. Strategia czasu rzeczywistego

Mali Wojownicy
Ocena Redakcji: gra Mali Wojownicy Wasza Ocena

3 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...

Recenzja: Mali Wojownicy

Ocena redakcji: 3/5

Przeglądarkowa gra dla dzieci Mali Wojownicy w portalu Nasza Klasa to szansa dla młodszych graczy na zapoznanie się z grami strategicznymi.Zostajesz wodzem wioski indiańskiej i od tej pory wszystko, co się tutaj wydarzy, nie wydarzy się bez Twojej wiedzy i Twojego przyzwolenia. Jednak władza to również odpowiedzialność, więc postaraj się zaplanować wszystko jak najlepiej.

Mali Wojownicy

Tutorial uczy nas, jak postępować w grze Mali Wojownicy

Na początku otrzymujesz pomoc – podpowiada ci stary wódz, który wskazuje, co dalej należy zrobić. Kreskówkowa grafika pasująca do tytułu – indiańskie dzieci poruszają się po planszy gry, wszystko jest kolorowe i wesołe.

Wszystko w Małych Wojownikach jest bardzo znajome – jeśli chodzi o opcje, możliwości i założenia gry, to są one zbieżne z tym, co znamy z innych przeglądarkowych gier strategicznych. Jednak tutaj wszystko zostało uproszczone tak, aby nawet młodsi gracze mogli dobrze się bawić z Małymi Wojownikami, a oprócz tego cała gra jest po polsku.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/mali-wojownicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości