Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry farmerskie,Gry horrorowe,Gry Nasza Klasa

Darmowa gra przeglądarkowa Ogród Umarlaków na NK.pl idealna na Halloween. Mroczna horrorowa farma z Zombie w roli głównej

Ogród Umarlaków
Ocena Redakcji: gra Ogród Umarlaków Wasza Ocena

15 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...

Recenzja: Ogród Umarlaków

Ocena redakcji: 4/5

Nowa, zaktualizowana wersja opisywanej u nas wcześniej gry dostępnej w portalu Nasza Klasa pt. Farma Zombiaków – gra idelana na zbliżający się Halloween! Horror, farma, zombie… Dziwna i mroczna, ale zabawna mieszanka!

Z horrorowych gier przeglądarkowych, jakie opisywaliśmy u nas trzeba też wymienić np. Świat wg Zombie. Wszystkie łączy kilka cech. Pierwszą z nich jest to, że idealnie pasują do klimatu zbliżającego się Halloween, gdyż w roli głównej występują tutaj Umarlaki czy też Zombie jak kto woli. Po drugie – obie są wariacją na temat gier farmerskich i bazują na mechanizmach wykorzystywanych w tego typu grach przeglądarkowych (posiej, pielęgnuj, zbierz plony).

Ogród Umarlaków NK

Gra Ogród Umarlaków może być uruchomiona na pełnym ekranie (służy do tego ikona w prawym górnym rogu ekranu)

Wróćmy do tematu gry Ogród Umarlaków. Dla tych z Was, którym nie chce się czytać opisu Farma Zombiaków (która jest wcześniejszą wersją opisywanej tutaj produkcji): prowadzimy ogródek. Nie jest to jednak zwykły ogród. Ogrodnik też nie jest postacią przeciętną: to tytułowy umarlak. W ogródku oprócz warzyw i owoców możemy posadzić… zombiaki, szkielety, wampiry, elektro-zombiaki, Zombie-klauna, czy Maga. Niezły zestaw, prawda?

Halloween blisko, więc Ogród Umarlaków będzie świetnie pasował do klimatu!

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/ogrod-umarlakow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości