Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry farmerskie,Gry Nasza Klasa,Gry po polsku,Gry rolnicze

Opis darmowej gry PGR, dostępnej w polskim portalu społecznościowym Nasza Klasa za pośrednictwem przeglądarki internetowej

PGR
Ocena Redakcji: gra PGR Wasza Ocena

7 głosów, średnia ocena: 4,71/5

 Loading ...

Recenzja: PGR

Ocena redakcji: 4/5

Idę o zakład, że większość z Was nie ma pojęcia, co oznacza skrót PGR. W słusznie minionych czasach PGR (Państwowe Gospodarstwo Rolne) było odpowiedzią władz komunistycznych na problemy związane z produkcją rolną. Jak owe PGR-y działały to już inna historia. Tutaj zajmiemy się grą przeglądarkową, w które raczej przykładu z funkcjonowania PGRów brać nie powinniście ;)PGR jest farmerską grą przeglądarkową udostępnioną użytkownikom portalu społecznościowego Nasza Klasa. Autorzy gry postanowili odejść trochę od sztampy, do jakiej przywykliśmy. Gospodarstwo zaprezentowane jest w inny sposób, niż w grach, które znamy. Gospodarstwo składa się z zagrody (plac główny) z budynkami gospodarskimi (chlew, kurnik, stodoła, obora i inne budynki, do których na razie nie mamy dostępu). Możemy przejść nad jezioro/staw (dostępne od 5 poziomu).

PGR na Naszej Klasie

Zagroda (czyli plac główny) w całej okazałości. Tak prezentuje się PGR w portalu NK

Nieczynne na razie są Łąka oraz Podwórze, jednak ikonki są już widoczne. To daje nadzieje, że autorzy będą rozwijali grę PGR przez dłuższy czas.

Codzienny Prezent

Każdego dnia możesz spróbować szczęścia

Koszyczki to ciekawe urozmaicenie rozgrywki – każdego dnia możesz wylosować jeden koszyczek i sprawdzić, jaka nagroda się w nim znajduje. Może to być karma, jakieś zwierzę lub pieniądze, a nawet punkty doświadczenia czy karma. PGR to naturalnie zadania i misje do wykonania. Początkowo łatwe, co pozwala zaznajomić się z obsługą tej gry. PGR w całości jest po polsku, więc zapraszam do zabawy wszystkich miłośników i miłośniczki farmerskich gier online.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/pgr

2 Responses to PGR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości