Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry dla dzieci,Gry dla dziewczyn,Gry Nasza Klasa,Gry po polsku

Opis gry Planeta Potworów w Naszej Klasie: hoduj sympatyczne pokemony i graj z innymi.

Planeta Potworów
Ocena Redakcji: gra Planeta Potworów Wasza Ocena

32 głosów, średnia ocena: 4,63/5

 Loading ...

Recenzja: Planeta Potworów

Ocena redakcji: 5/5

Daleko, bardzo daleko od Ziemi, poza galaktyką Drogi Mlecznej, znajduje się Planeta Potworów. Funkcjonowała tam w harmonii cywilizacja sympatycznych stworków. Dobre czasy na Planecie Potworów jednak się skończyły: cywilizacja została zniszczona przez złe ufoludki. Tak właśnie przedstawia się fabuła gry przeglądarkowej dla użytkowników polskiego portalu społecznościowego Nasza Klasa.

Jak się pewnie już domyślacie, gra Planeta Potworów będzie polegać na odbudowaniu zniszczonej cywilizacji poprzez hodowanie i pielęgnowanie naszych potworków. Produkcja ta bazuje na sprawdzonym schemacie z gier o pokemonach: ba, nawet stworki a także cała oprawa graficzna przywodzi na myśl słynne pokemony. Czy to wada? Dla tych z Was, którzy są fanami pokemonów, z pewnością nie. Z kolei gracze, którzy za pokemonami nie przepadają, z pewnością i tak nie daliby się namówić na partyjkę w Planetę Potworów.

Planeta Potworów

Planeta Potworów: W laboratorium skrzyżujesz znalezione kody genetyczne i powstaną potworkowe jajka

Na czym polega gra? Na planecie, którą mamy zasiedlić pokemonami, porozrzucane są zamarznięte osobniki. Musimy zebrać z nich kod genetyczny, aby możliwe było odtworzenie populacji. Z zebranych genów w laboratorium powstaną tzw. potworkowe jajka. Kody genetyczne można ze sobą krzyżować. To rozwiązanie w grze Planeta Potworów powoduje, że mamy w rękach potężne narzędzie: mamy możliwość nie tylko odtworzenia gatunków, które żyły tutaj, ale również stworzyć nowe ciekawe rodzaje potworków.

Planeta Potworów - nowy stworek

Kolorowy świat gry dostępnej w portalu NK pt. Planeta Potworów

Po wyhodowaniu pierwszego potworka otrzymasz tzw. leksykon stworów. Jest to swoista encyklopedia zawierająca wszystkie możliwe do wyhodowania na Planecie potworki. Głównych podtypów „pokemonów” jest aż w osiem, a w obrębie każdego z nich występuje po kilka do kilkunastu osobników. Tak więc – będziemy mieli dużo pracy, aby utworzyć własną kolekcję wszystkich potworków.

Kolorowa grafika i prostota obsługi to główne cechy gry przeglądarkowej Planeta Potworów. Gra jest po polsku, dlatego też z pewnością chętnie będą w nią grać dzieci. Jednak osobiście obstawiam, że oprawa graficzna i tematyka gry trafi głównie do dziewczyn.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/planeta-potworow

2 Responses to Planeta Potworów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości