Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry facebook,Gry zręcznościowe

Teraz każdy z Was może zostać Ikarem (albo Dedalem jak kto woli). Dzięki grze Potty Racers 3 możecie polatać sobie dziwnymi wehikułami z pozoru do tego wcale się nie nadającymi

Potty Racers 3
Ocena Redakcji: gra Potty Racers 3 Wasza Ocena

2 głosów, średnia ocena: 3,00/5

 Loading ...

Recenzja: Potty Racers 3

Ocena redakcji: 4/5

Latanie na byle czym – tego typu konkurencje organizowane są w różnych miejscach. Zawodnicy przybywają na tego typu imprezy z przygotowanymi przez siebie wehikułami i próbują przelecieć nimi jak najdalej. Oczywiście lot zawsze kończy się w wodzie.

Ktoś powie: przecież to bez sensu. Przecież chodzi  w tym tylko o jedno: dobrą zabawę. Tym samym kierowali się autorzy opisywanej aplikacji: nie stworzyli oprawy graficznej, która dorównywać może profesjonalnym produkcjom. Ale naszym zdaniem wcale to nie przeszkadza: wręcz przeciwnie. Ma ona swój urok, jest karykaturalna, zabawna, śmieszna. Właściwie na samym początku naszej recenzji dokonaliśmy podsumowania gry Potty Racers 3, w którą bawić możemy się w portalu społecznościowym Facebook. Czas więc na naświetlenie, o co właściwie w tej produkcji chodzi.

Screenshot 1 - Potty Racers 3

Rozpędź się i leć!

Na kolejnych poziomach dostaniemy inny pojazd, którym musimy wzbić się w powietrze. Rozpędzamy się poprzez wciśnięcie klawisza strzałki (w prawo). Po wybiciu się w powietrze balansujemy lecącym wehikułem: robimy to strzałkami lewo i prawo. Musicie wyczuć podmuchy wiatru i wykorzystać je do wzbijania się w na wyższy pułap. Po drodze zbieramy różne bonusy. Lot trwa tak długo, jak uda się Wam unikać zderzeń i spadnięcia do wody. Pewnie i tak skończycie w pełnym rekinów morzu, ale każdego śmiałka czeka taki los ;)

Powerupy pozwolą poprawić osiągi naszego statku powietrznego

Szukacie dobrej zabawy? Ta produkcja Wam ją zapewni. Będzie mnóstwo śmiechu. Aplikacja jest dowodem na to, że o grywalności wcale nie decyduje oprawa graficzna, tylko pomysł i to, w jaki sposób dany program nas angażuje.

Adres gry: http://apps.facebook.com/potty-racers-three/

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/potty-racers-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości