Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry facebook,Gry zręcznościowe

Flipperowa gra na Facebooku pod tytułem Power Pinball to zręcznościówka z interesującym tematem graficznym. Cel jest jeden: zdobyć jak najwięcej punktów. Spróbujesz?

Power Pinball
Ocena Redakcji: gra Power Pinball Wasza Ocena

5 głosów, średnia ocena: 3,80/5

 Loading ...

Recenzja: Power Pinball

Ocena redakcji: 2/5

Potrzebujesz chwili dla siebie? Chcesz porobić coś, co wyłączy Twoje myślenie i pozwoli się odprężyć? Flippery są świetnym sposobem na chwilę relaksu.

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Dostajemy je za trafianie kulką w rozstawione na rozległej w tym przypadku planszy. Zasada jest jedna: kula musi trafiać w różne przedmioty i przeszkody. Właśnie za to otrzymujemy w Power Pinballu punkty.

Screenshot: Power Pinball

Udziwnione plansze to charakterystyczna cecha tej aplikacji facebookowej

Nie zabrakło bonusów, mnożników i innych atrakcji, jakie każdy automat musi posiadać. Sterujemy za pomocą klawiatury: strzałka w dół to naciągnięcie sprężyny wybijającej kulę, strzałka w górę to tak zwany tilt, czyli potrząśnięcie całym stołem, strzałki lewo i prawo to odpowiednie łapki. Animacja jest trochę koślawa, tak jak i oprawa graficzna, stąd nasza ocena.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/power-pinball

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości