Gry-Browserowe.pl

Zynga i Hasbro mają zamiar wspólnie przygotować planszowe gry na bazie najpopularniejszych aplikacji przeglądarkowych

Hasbro Zynga

Potentat na rynku gier planszowych (Hasbro) wraz z królem produkcji online (Zynga) wspólnie przygotują pudełkowe planszówki na podstawie największych hitów tej drugiej firmy.

Co wiadomo na dzień dzisiejszy o tej współpracy? Zapowiadanych jest kilka „planszówek”. Po pierwsze, powstanie FarmVille w pudełku. Drugim tytułem, który z pewnością zawita na rynek będzie zabawa na podstawie znanego na Facebooku Draw Something. Zestaw będzie zawierał wszystko, co potrzebne do zabawy w tą grę towarzyską. Na rynku jest już również (w cenie 25 dolców za sztukę) Monopoly CityVille. Tak więc fani aplikacji od Zyngi będą mieli co wybierać i dzięki planszowym grom będą mogli bawić się w swoje ulubione tytuły nawet wtedy, kiedy wyłączą prąd lub nie będą mieli dostępu do Internetu.

Dobry pomysł? Moim zdaniem – jak najbardziej. Tym bardziej, że pewne koncepcje sprawdzają się znakomicie zarówno w wersji cyfrowej jak i analogowej. Ciekawe, czy Hasbro pomyśli też o naszym rodzimym rynku? Przekonamy się już wkrótce.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/powstana-gry-planszowe-zynga-hasbr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości