Gry-Browserowe.pl

Jeśli tekstówki Cię nie odrzucają a interesujesz się motoryzacją i wyścigami, wypróbować koniecznie musisz Pro Racera. To specyficzna gra wyścigowa, z której możesz korzystać będąc zalogowanym na koncie Facebookowym

Ocena Redakcji: gra Pro Racer Wasza Ocena

2 głosów, średnia ocena: 2,50/5

 Loading ...

Recenzja: Pro Racer

Ocena redakcji: 2/5

Tekstowe produkcje rozrywkowe nadal są często wykorzystywane przez niektórych graczy. Gatunek jest wypierany co prawda przez najnowsze aplikacje, jednak dzieje się to powoli a tekstówki ewoluują i cały czas jest dla nich miejsce.

Aplikacja jest po prostu witryną internetową z kilkoma elementami menu, dzięki którym możemy zarządzać swoją flotą aut wyścigowych. Autorzy umieścili w swojej produkcje prawdziwe modele aut, co jest fajne. Lepiej przecież widzieć coś, co można spotkać na ulicy niż wymysł fantazji projektanta. Opiszmy pokrótce wszystkie funkcje. Na początku kupujesz pierwsze auto. Masz ograniczony budżet i niewielki wybór. Samochód powędruje do garażu, gdzie możesz dokonywać jego modyfikacji i poprawiania osiągów. Możliwy jest również tuning wizualny.

Screenshot

Garaż – tutaj zajmiesz się swoją bryką

Oprócz tego funkcjonuje w Pro Racerze wirtualny rynek aut używanych, możliwa jest wymiana z innymi graczami. Wyścigi mogą odbywać się na torach, prostych (tzw. drag racing), również szutrach. Aby wziąć udział w wyścigu szukamy w specjalnej zakładce przeciwnika i zaznaczamy go. Niestety, sam wyścig to po prostu przeliczenie przez komputer osiągów obu ścigających się ze sobą aut i wyświetlenie ostatecznego wyniku.

Gra trochę przestarzała i nieprzystająca do dzisiejszych czasów, dlatego publikujemy tą recenzję w ramach ciekawostki.

Adres gry: http://apps.facebook.com/proracer/

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/pro-racer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości