Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry dla dziewczyn,Gry ekonomiczne,Gry facebook,Gry mmo,Gry społecznościowe

Ekonomiczna gra przeglądarkowa - prowadzenie sklepu z odzieżą. Gry dla dziewczyn w portalu Gry-Browserowe.pl

Retail Therapy
Ocena Redakcji: gra Retail Therapy Wasza Ocena

4 głosów, średnia ocena: 3,00/5

 Loading ...

Recenzja: Retail Therapy

Ocena redakcji: 4/5

Mieliśmy już wiele symulacji różnych form działalności gospodarczej w grach przeglądarkowych: symulatory gospodarstwa rolnego (Farmerama), symulator kawiarni (Cafe World) i inne. Retail Therapy to gra MMO polegająca na prowadzeniu własnego sklepu odzieżowego.

Gra przeglądarkowa Retail Therapy polega na prowadzeniu sklepu z odzieżą – z powodu swojej tematyki będzie to prawdopodobnie głównie gra dla dziewczyn. Mamy tutaj dobrą grafikę i możliwość handlu markową odzieżą – mamy tutaj prawdziwe marki ciuchów, ale również możliwość projektowania ubrań dla znajomych.

Retail Therapy

Gra dla dziewczyn i wszystkich, którzy mają chęć poprowadzić sklep z markową odzieżą

Rozgrywka Retail Therapy nie różni się zbytnio od innych gier przeglądarkowych polegających na prowadzeniu restauracji, zakładu fryzjerskiego itp.: zamawiasz ubrania do swojego sklepu, im więcej ich zamówisz, tym dłużej trzeba czekać na dostarczenie towaru do sklepu. Jeśli wywiązujesz się z limitów czasowych, jakie masz na dostarczenie towaru klientowi, reputacja Twojego sklepu rośnie. Jeśli nabierzesz doświadczenia, możesz zatrudnić do pomocy w swoim sklepie znajomych z portalu społecznościowego Facebook.

W Retail Therapy zatrudnienie znajomych jest bardzo ważne – trzeba to zrobić tak szybko, jak to jest możliwe. Właściwie bez tego elementu gra jest niegrywalna. Dopiero mając pomoc w swoim sklepie jesteś w stanie zrobić wszystko na czas: posprzątać sklep, podać towar itd. Zatrudnienie znajomych pozwala obsługiwać płynnie klientów i nie odchodzą oni zdenerwowani z Twojego sklepu. Zatrudnianie znajomych z portalu Facebook to ważny element gry MMO pod tytułem Retail Therapy. Gra ma miłą dla oka grafikę i ciekawy pomysł, jednak w sferze mechaniki gry nie spodziewajcie się niczego odkrywczego. Jeśli brakowało Ci gry ekonomicznej symulującej prowadzenie sklepu z modną odzieżą lub po prostu szukasz jakiejś gry dla dziewczyn, Retail Therapy jest dla Ciebie. Adres gry: http://apps.facebook.com/retailtherapy

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/retail-therapy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości