Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry facebook,Gry logiczne,Gry mmo

Opis gry online Rummikub - logiczna gra społecznościowa MMO na przeglądarkę internetową w portalu społecznościowym Facebook

Rummikub
Ocena Redakcji: gra Rummikub Wasza Ocena

10 głosów, średnia ocena: 4,00/5

 Loading ...

Recenzja: Rummikub

Ocena redakcji: 4/5

Rummikub Online to logiczna gra MMO dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook, a jej zasady przeniesione zostały ze znanej izraelskiej gry znanej pod nazwami Rummy-O, Rummycube, Rummyking, Rummy Tile.

Screen z Rummikub Online

Usiądź przy wirtualnym stole i zagraj w Rummikub Online! Uwaga - to wciąga

Trzeba przyznać, że gra logiczna Rummikub jest jedną z najbardziej ekscytujących gier multiplayer w sieci. Możesz grać z przeciwnikami komputerowymi lub swoimi znajomymi z Facebooka.

W grze mamy wirtualną walutę zwaną Joker Points. Na początku dostajesz ich 100. Każda partyjka Rummikub to wydatek 10 Joker Points. Jeśli wygrasz partię, wygrywasz punkty. Zasady gry przeglądarkowej Rummikub są dosyć trudne do przyswojenia. W grze znajdziemy całą listę zasad. Problemem jest to, że za każdy niezgodny z zasadami ruch, zostaniesz ukarany. Dlatego na początku możesz stracić trochę punktów ze swojej puli.

Zasady Rummikub to przede wszystkim polegają na grupowaniu kostek według cyfr i kolorów, które następnie gracz wykłada utworzone na stół układy – serie lub grupy kostek. Seria to minimum 3 kostki z kolejnymi cyframi o tym samym kolorze. Grupę stanowią 3 lub 4 kostki z tą samą cyfrą o różnych kolorach.

W Rummikub online może grać do 4 graczy równocześnie. Podsumowując, nawet jeśli nie grałeś nigdy w Rummikub, warto nauczyć się zasad tej gry online. Może to stanowić dobry start do rozgrywek w realu. Wkrótce w sprzedaży pojawi się również gra Rummikub Word. Zagrać w wersję online gry Rummikub można pod adresem: www.rummikub.com

Można również grać w portalu Facebook ze swoimi znajomymi. Autorzy Rummikub prowadzą rankingi użytkowników, najlepsi gracze mogą wygrać nagrody. Szykuje się również krajowy turniej Rummikub w realu – wkrótce będzie można wysyłać zgłoszenia.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/rummikub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości