Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry flash,Gry mmo

Tanki Online to gra MMO w przeglądarce. Wykonana w technologii Flash darmowa gra w czołgi dla wielu graczy

Tanki Online
Ocena Redakcji: gra Tanki Online Wasza Ocena

11 głosów, średnia ocena: 4,09/5

 Loading ...

Recenzja: Tanki Online

Ocena redakcji: 4/5

Niszcz wrogie czołgi, pomagaj swojej ekipie i poprawiaj swój czołg. W grze MMO Tanki Online masz możliwość zrobienia kariery w siłach zbrojnych.

Tanki Online jest grą wykonaną w technologii Flash. Autorzy gry wykonali tutaj kawał dobrej roboty. Gra zebrała świetne recenzje zarówno od fachowców jak i samych graczy. Grafika jak na standardy gier przeglądarkowych robi bardzo dobre wrażenie, ale to, co najważniejsze, to grywalność tego tytułu.

Gra łączy w sobie umiłowanie do klasycznego tytułu z epoki konsoli NES: Battle City, dynamiki nowoczesnych shooterów 3D i emocjonujących rozgrywek, jakie oferują gry online. Wszystko to bez potrzeby instalowania na dysku twardym komputera i specjalnych wymagań technicznych. Jak piszą autorzy, prosta rejestracja zajmująca nie więcej niż minutę pozwala wejść wprost w potężne bitwy czołgów.

W Tanki Online udział biorą wyłącznie żywi gracze, każdy czołg prowadzony jest przez prawdziwych ludzi. Elastyczność gry pozwala na prowadzenie walk PvP lub zwalczanie wrogich zespołów w kooperacji z innymi graczami.Mamy tu również elementy RPG sprowadzające się do rozwoju swojego czołgu. Rozbudowany system rankingu pozwala na stopniowe rozbudowywanie swojego czołgu. Jak nietrudno się domyślić – im Twój poziom wyższy, tym potężniejszy czołg, którym będziesz walczyć na rozbudowanych mapach.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/tanki-online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości