Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry facebook,Gry horrorowe,RPG

Zostań pogromcą Zombie i oczyść miasto z kreatur rodem z horroru: gra The Last One na Facebooku to połączenie action RPG i zręcznościówki

The Last One
Ocena Redakcji: gra The Last One Wasza Ocena

2 głosów, średnia ocena: 3,50/5

 Loading ...

Recenzja: The Last One

Ocena redakcji: 4/5

Gdzieś w środku USA było sobie spokojne miasteczko… Nie powstała by ta gra, gdyby nie spadło na mieszkańców tej miejscowości wielkie nieszczęście.Z pobliskiej bazy wojskowej uciekły Zombie – efekt prowadzonych tam w wielkiej tajemnicy eksperymentów nad nowymi technologiami militarnymi. Niestety, to właśnie Ty poniesiesz konsekwencje rządowych knowań: chyba, że postanowisz wziąć na siebie odpowiedzialność, nie ulękniesz się i pomożesz już dzisiaj mieszkańcom uporać się z problemem?

Gra The Last OnePostanowiłeś nie czekać dłużej, tylko chwyciłeś łom i ruszyłeś na ulicę. To, co tam zobaczyłeś, wywołało u Ciebie efekt chodzących po plecach mrówek – przerażające widoki! Wszedzie zniszczone sklepy, rozwalone samochody i ani żywej duszy… Tylko przerażające kreatury, których musisz się pozbyć.

Dasz radę? Pewnie! Nie bój się, walcz z zobmiakami!

Produkcja przygotowana w formie aplikacji dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook to jedna z ciekawszych horrorowych aplikacji ostatnich miesięcy. Jej powodzenie wśród graczy łatwo wytłumaczyć: ma dobrą grafikę i fabułę, łączy w sobie wiele elementów (jest tutaj i trochę gry action RPG, i zręcznościówki), a autorzy starają się przygotowywać świeże nowości dla swoich użytkowników. Przykładem niech będą specjalne świąteczne eventy przygotowane na Boże Narodzenie.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/the-last-one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości