Gry-Browserowe.pl

Kategorie: Gry Nasza Klasa,Gry strategiczne

Gra typu Worms w portalu Nasza Klasa: przeglądarkowy Wormix - walcz i zwyciężaj z innymi użytkownikami NK

Wormix
Ocena Redakcji: gra Wormix Wasza Ocena

38 głosów, średnia ocena: 4,53/5

 Loading ...

Recenzja: Wormix

Ocena redakcji: 4/5

Skorzystaj z wymyślnej broni i zrób wszystko, aby wyeliminować swojego przeciwnika. W przeglądarkowej grze Wormix udostępnionej dla użytkowników portalu Nasza Klasa stoczysz bitwy na śmierć i życie.

Czy tytuł Wormix coś Wam sugeruje? Gra wykorzystuje koncepcję kultowych Wormsów. Na planszy/mapie umieszczono dwóch graczy. Jednym z nich będziesz Ty. Twój przeciwnik może być graczem komputerowym lub żywą osobą – czyli innym członkiem społeczności NK. Na zmianę strzelamy do siebie z różnych bardzo pomysłowych broni. Aby wycelować naciskamy klawisze kursora „góra” i „dół”. Ustawiamy odpowiedni kąt, pod którym wystrzelony zostanie pocisk. Jeśli wyda nam się, że kąt jest dobry, naciskamy spację i trzymamy ją tak długo, aż kreska symbolizująca siłę wystrzału osiągnie porządaną długość. Kiedy zwonlimy spację pocisk zostanie wystrzelony. Teraz musimy sprawdzić. Jeśli mieliśmy szczęście, trafiony przeciwnik straci część lub całą energię (w zależności od wykorzystanej broni).

Wormix

W grze Wormix liczy się umiejętność przewidywania.

W grze przeglądarkowej Wormix strzelamy do siebie na zmianę. Mamy też szansę zmienić swoje położenie. Może to zrobić również Twój przeciwnik, więc trzeba wziąć na to poprawkę podczas oddawania kolejnego strzału.

Od razu po uruchomieniu gry zobaczycie trzy możliwości: możecie udać się od razu na Arenę, gdzie wybieramy tryb rozgrywki i przeciwnika. W sklepie możliwy jest zakup dodatkowej broni. W naszym wirtualnym domku w grze Wormix sprawdzicie stan posiadania – broń itd. Bank to miejsce, gdzie dokupić można wirtualne monety.

Tempo rozgrywki jest wysokie, nie ma czasu na zastanawianie się. Dlatego też w Wormix wygrywać będą Ci z Was, którzy szybko i trafnie podejmować będą decyzje. Powodzenia!

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/wormix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości