Gry-Browserowe.pl

Zapowiadamy premierę nowej gry strategicznej o tematyce średniowiecza noszącej tytuł Rise of Europe, która nie będzie prawdopodobnie rewolucją na rynku, ale być może znajdzie garstkę fanów

rise-of-europe

Okres renesansu europejskiego czyli czas, w którym Stary Kontynent był dominującym regionem Świata. Produkcja ta umożliwi Ci budowanie miast, powołanie do służby setek dzielnych rycerzy i zdobycie dominacji odradzającej się średniowiecznej Europie.

Cofniemy się więc do czasów, kiedy Stary Kontynent był jedną wielką sceną działań wojennych, a znamienite rody starały sobie wydrzeć każdy skrawek ziemi. Staniesz na czele jednego z panujących w tych czasach rodów, stworzysz swoją postać i rozpoczniesz żmudną pracę nad stworzeniem imperium dzierżącego palmę pierwszeństwa w Europie.

Screenshot RoE

Klasyka... Nie ma co liczyć na to, że Rise of Europe stanie się wielkim hitem

Krwawe, epickie bitwy, których nie sposób zliczyć, są esencją Rise of Europe. Budowa europejskiego imperium będzie wymagać również zarządzania ekonomią i handlem – państwo potrzebuje przecież środków na rozwój i obronność.

Nie spodziewalibyśmy się po Rise of Europe jakiejś rewolucji czy tytułu przełomowego. Ot, kolejny RTS wtłoczony w ramy średniowiecza z rycerzami i zamkami. Otwarcie beta testów już wkrótce.

Adres tego wpisu: http://www.gry-browserowe.pl/zapowiedz-rise-europe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wiadomości
więcej wiadomości